فروش پایان تولیدات مک‌لارن 720S تا سال 2018 • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

فروش پایان تولیدات مک‌لارن ۷۲۰S تا سال ۲۰۱۸

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶در رویدادی شگفت‌آور اعلام انجام گرفته هست که مک‌لارن ۷۲۰S موفقیت بزرگی برای ساخانومده‌اش به ارمغان آورده هست دلیلکه پایان تولیدات آن تا سال ۲۰۱۸ به‌طور تکمیل به فروش رسیده هست. به نقل Autocar، از زمان معرفی این سوپراسپرت که پنج ماه پیش در نمایشگاه ژنو شد تاکنون زیاد از ۱۵۰۰ دستگاه از آن به فروش رسیده هست و زیادی از خریداران آن برای تحویل خودروی خود باید تا سال فردا منتظر بمانند.

این فروش از زمان نخستین نمایش عمومی ۷۲۰S تاکنون فوق‌العاده هست. همچنین تعدادی از خریداران این سوپراسپرت بریتانیایی، سفارش خرید دو دستگاه از آن‌را داده‌اند تا یکی از آن‌ها در اسرع تایم تحویل داده انجام گرفته و دیگری توسط بخش عملیات ویژهٔ مک‌لارن سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی شود.

نگاهی سریع به مشخصات ۷۲۰S نشان می‌دهد که دلیل افراد تا این حد به دنبال خرید این سوپراسپرت جدید هستند. در این ماشین بجای هستفاده از پیشرانهٔ ۳٫۸ لیتری V8 توئین توربوی محصولات قبلی مک‌لارن، از یک موتور ۴ لیتری هستفاده انجام گرفته که ۷۲۰ اسب بخار قدرت و ۷۷۰ نیوتن متر گشتاور دارد. این ارقام به حدی هستند که می‌توانند به‌آسودهی لامبورگینی اوراکان و فراری ۴۸۸ را مغلوب کنند.