تصویر ها کانسپت برجسته اینفینیتی پروتوتایپ 9 • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

تصویر ها کانسپت برجسته اینفینیتی پروتوتایپ ۹

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶در ادامه پیش‌نمایش اوایل هفته جاری، اینفینیتی تصویر های جدید از کانسپت برجسته پروتوتایپ ۹ را منتشر کـــرده هست.


این تصویر ها که توسط موتور ترند منتشر انجام گرفته ظاهری بهتر از کانسپتی را ارائه کـــرده‌اند که طراحی الهام گرفته از گذشته داشته و رونمایی حتمی آن در رویداد مشهور پبل بیچ خواهد بود.


پروتوتایپ ۹ که شبیه یک پیکان نقره‌ای مدرن هست از خودروهای مسابقه‌ای کلاسیک الهام گرفته و دارای طراحی ظاهری مینی مالیستی با پانل‌های بدنه آلومینیوم دست ساز، کاکپیت باز و رینگ‌هایی با طراحی خاص هست. متأسفانه بخش جلویی خودرو تعدادان فوق‌العاده به نظر نمی‌رسد و کاپوت و جلوپنجره آن بحث‌برانگیز به نظر می‌رسند.


اگرچه خودروی مفهومی اینفینیتی هستایل برگرفته از گذشته را دارد اما به انجام گرفتت تکنولوژیک بوده زیرا ظاهراً از قوای محرکه‌ای هستفاده خواهد کـــرد که بر پایه نسل بعدی نیسان لیف ساخته و پرداخته انجام گرفته هست. پیشرانه الکتریکی خودرو در بخش عقب قرار گرفته و از مجموعه باتری ۳۰ کیلووات ساعتی هستفاده می‌کند. این مجموعه توانایی تولید قدرت ۱۴۸ اسب بخاری و گشتاور ۳۲۰ نیوتون متری را دارد.

شاید این خروجی با هستانداردهای امروزی زیاد به نظر نرسد اما کانسپت مورد بحث تنها ۸۹۰ کیلوگرم وخانوم دارد. به لطف وخانوم زیاد پایین این خودرو می‌تواند در کاهش از ۵٫۵ ثانیه از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد و سقف سرعت آن به ۱۶۸ کیلومتر در ساعت محدود انجام گرفته هست. حداکثر سرعت خودرو کمی ناامیدکننده به نظر می‌رسد و بنابراین ادعا انجام گرفته که پروتوتایپ ۹ تنها حدود ۲۰ دقیقه می‌تواند در پیست حرکت کند.