شاسی‌بلند جدید فولکس‌واگن برای آمریکای جنوبی • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
به عنوان بخشی از پلن هستراتژیک جدید، فولکس‌واگن تلاش خواهد داشت با اعطای مسئولیت‌های محلی به مراکزی که قبلاً توسط مقر اصلی در ولفسبورگ کنترل می‌انجام گرفتند و به صورت حتم با سرمایه‌گذاری زیاد از ۶۵۳ میلیون دلاری در تأسیسات Pachecco آرژانتین حضوری پررنگ‌تر در بازار آمریکای جنوبی داشته باانجام گرفت. از سال ۲۰۲۰ به بعد این خودروساز آلمانی شاسی‌بلند تکمیلاً جدیدی را تولید خواهد کـــرد و آن را به کل بازار آمریکای جنوبی خواهد فرستاد.


خودروی جدید مورد بحث بر پایه نسخه محلی انجام گرفته پلتفرم جهانی MQB ساخته خواهد انجام گرفت و دنبال آن جذب طیف وسیعی از مشتریان در قاره آمریکای جنوبی اعلام انجام گرفته هست. این خودرو یکی از ۲۰ خودروی جدیدی خواهد بود که تا پایان دهه میلادی جاری در این بازار عرضه خواهد انجام گرفت.


مدیرعامل فولکس‌واگن آمریکای جنوبی می‌گوید:

فولکس‌واگن معتقد هست قاره آمریکای جنوبی پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد. سرمایه‌گذاری‌های شده شرایط بهینه‌ای برای تولید کارای شاسی‌بلند جدید در آرژانتین ایجاد خواهد کـــرد.

بخش دیگری از بزرگ‌ترین فعالیت تاریخ فولکس در این بازار ارائه نسخه ۷ نفره تیگوان خواهد بود که اوایل سال فردا در برزیل به فروش می‌رود. همچنین یک کراس اوور دیگری وارد این بازار خواهد انجام گرفت که ابعادی مشابه گلف خواهد داشت و اساساً نسخه ریبج انجام گرفته‌ای از اشکودا کاروک خواهد بود و به احتمال زیاد نام Tharu را یدک خواهد کشید.


بنا به اخبار پیشین، این خودرو با پیشرانه ۱٫۴ لیتری ۱۵۰ اسب بخاری عرضه خواهد انجام گرفت. پیشرانه پیشرفته‌تر ۱٫۵ لیتری TSI نیز با سیستم‌هایی چون غیرفعال سازی سیلندر، توربو با هندسه متغیر و دیگر تکنولوژی‌های کاهش دهنده مصرف سوخت در دسترس خواهد بود.

مدیرعامل برند فولکس‌واگن جناب آقا هربرت دایس می‌گوید:

ما با پلن هستراتژیک خود در حال برپا کـــردن زیرساخت‌های لازم برای رانجام گرفت برند در بازارهای بین‌المللی هستیم. آمریکای جنوبی و آرژانتین نقشی حیاتیی در این پلن دارند. عناصر کلیدی هستراتژی رانجام گرفت ما ارائه بزرگ‌ترین و بهترین مدل‌ها در این بازار هست.