DS در اندیشه رقابت با مینی کانتری‌من • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

DS در اندیشه رقابت با مینی کانتری‌من

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶برند لوکس و فرانسوی DS در حال کار بر روی شاسی‌بلند کامپکت تکمیلاً جدیدی هست که خودروهایی چون مینی کانتری‌من و آئودی Q2 را دنبال قرار خواهد داد.

New DS 3 Crossback
این شاسی‌بلند جدید که احتمالاً با نشان DS3 کراس بک شناخته خواهد انجام گرفت در سال ۲۰۱۹ و همراه با نسل جدید پژو ۲۰۸ عرضه خواهد انجام گرفت. این دو خودرو نخستین محصولاتی هستند که از پلتفرم جدید CMP پژو-سیتروئن سود خواهند برد.

New DS 3 Crossback
DS3 کراس بک ۲۰۱۹ تنها ۴ متر طول خواهد داشت و طراحی آن ترکیبی از شاخصه‌های DS3 کنونی و مدل DS7 کراس بکی خواهد بود که اخیراً عرضه انجام گرفته هست. به صورت حتم خودروی مورد بحث جانشین مستقیم هاچبک DS3 نخواهد بود و این هاچبک نیز همراه با شاسی‌بلند جدید شرکت فروخته خواهد انجام گرفت.

New DS 3 Crossback
یکی از مدیران ارانجام گرفت DS می‌گوید:

از میان ۶۵۰ هزار دستگاه خودرویی که DS از سال ۲۰۱۰ تاکنون فروخته، دوسوم از نوع DS3 بوده‌اند. به صورت حتم که ما باید روی تعداد زیادی از مشتریان که در طی ۶ یا ۷ سال گذشته این خودرو را خریده‌اند سرمایه‌گذاری بزرگی بکنیم.

او ادامه می‌دهد:

جدای از این موضوع ما همچنین شاهد تتکمیل و تغییر بازار هستیم. می‌توان همین موضوع را درباره مینی نیز دید. خودروهایی چون کانتری من در حال محبوبیت بوده درحالی‌که دیگر هاچبک های سه درب با افت فروش مواجه هستند. همین دهستان درباره آئودی نیز صدق می‌کند.

مدیر DS تصریح می‌کند:

خب به همین دلیل هست که ما می‌خواهیم سودده ترین خودروها را داشته و مشتریان DS3 را فراموش نکـــرده‌ایم. در نسل‌های بعدی محصولات DS شما عناصر زیادی چون شخصی‌سازی، مدل‌های سفارشی و… خواهید دید.

New DS 3 Crossback
حیاتی‌ترین بخش از پلن برای DS3 کراس بک جدید ارائه نسخه تکمیلاً الکتریکی آن خواهید بود که نقل کرد انجام گرفته اندکی پس از معرفی نسخه‌های عادی در سال ۲۰۱۹ رخ خواهد داد. این مدل از پیشرانه الکتریکی ۱۱۴ اسبی و مجموعه باتری ۵۰ کیلووات ساعتی هستفاده کـــرده و محدوده حرکتی حدود ۴۵۰ کیلومتری خواهد داشت.