مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S سریع‌ترین هستیشن نوربرگ رینگ • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶خودروی خانواده‌دوست مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S 4Matic+ توانسته با ثبت رکورد ۷ دقیقه و ۴۵٫۱۹ ثانیه عنوان سریع‌ترین هستیشن پیست نوربرگ رینگ را به خود اختصاص دهد.

Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ Estate on the Nordschleife Circuit
مرسدس بنز در میان معدود کمپانی‌هایی هست که برخی از بهترین هستیشن‌های زیاد سریع جهان را عرضه می‌کند به گونه‌ای که می‌توانند کل خانواده را به همراه اسباب و وسایل حمل نموده و در عین حال با هر سوپرکاری شاخ‌به‌شاخ شوند.

Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ Estate on the Nordschleife Circuit
مرسدس-ای‌ام‌جی E63 S هستیت ۲۰۱۸ بهترین محصول در این کلاس بوده و پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی آن قدرت ۶۱۲ اسبی و گشتاور ۸۵۰ نیوتون متری دارد. این خودرو زیاد سریع بوده به گونه‌ای که تنها در ۳٫۵ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.


به صورت حتم اسپورت اتو ثابت کـــرده که این خودرو تنها در خط مستقیم سریع نیست زیرا در پیست نوربرگ رینگ مشهور توانسته رکورد ۷ دقیقه و ۴۵٫۱۹ ثانیه را ثبت نماید. این مدل از لهستیک‌های هستوک کارخانه سود می‌برد.


به یاد داشته باشید که E63 S هستیت سنگین‌تر از برادر سدان خود بوده و وخانوم آن اندکی افزایش از ۲ تن هست؛ بنابراین نتیجه به دست آمده زیاد قابل‌توجه بوده و با دیدن ویدئوی این خودرو می‌توان افزایش به جادوی مهندسی آلمان‌ها پی برد.

[دانلود ویدئو]