معرفی کاوازاکی نینجا H2 اسپورت تورر سوپرشارژردار • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

نینجا H2 SX با قدرت نزدیک ۲۰۰ اسب بخار…
گاهی اوقات نیازمند سرعت زیاد زیاد زیاد برای سفر هستید. به نظر می‌رسد که این ایده در زمان ساخت اسپورت تورر جدید کاوازاکی یعنی نینجا H2 SX زیاد پررنگ بوده هست.

kawasaki-ninja-h2-sx
سه سال پس از معرفی کاوازاکی نینجا H2 و H2R، این موتورسیکلت جدید قدرت ۱۹۷ اسب بخاری را به مدد سوپرشارژر خود در چنته داشته و باعث انجام گرفته کمپانی آن را حد نهایی یک اسپورت تورر بنامد. کاوازاکی در ایالات‌متحده کمی متفاوت عمل کـــرده بنابراین اگرچه می‌دانیم نینجا H2 SX در سال ۲۰۱۸ راهی بازارهای اروپایی خواهد انجام گرفت اما هنوز هشداری از زمان عرضه این موتورسیکلت در آمریکا نداریم.

kawasaki-ninja-h2-sx
تکنولوژی جدیدی با نام سوپرشارژر بالانس انجام گرفته توسط کاوازاکی توسعه یافته و تمرکز آن روی هستفاده در دنیای واقعی بوده هست. این نینجا H2 SX جدید از پیشرانه ۴ سیلندر ۹۹۸ سی‌سی مایع خنک ۱۶ سوپاپ به همراه سوپرشارژر بهره بوده و ادعا می‌شود تحویل قدرت خطی از دورهای پایین تا میانه داشته و همچنین نقل کرد انجام گرفته مصرف سوخت آن فوق‌العاده هست به گونه‌ای که با مدل Z1000SX برابری می‌کند. به صورت حتم هنوز اعلام نانجام گرفته با باک سوخت ۱۹ لیتری این موتورسیکلت چقدر می‌توانید حرکت کنید.

kawasaki-ninja-h2-sx
پیشرانه مخصوص این موتورسیکلت معقول سفرهای طولانی بوده و قادر هست شتاب گیری مثال‌زدنی‌ای را ارائه کند که بنا به نقل کرد کاوازاکی تنها در یک پیشرانه سوپرشارژر این کمپانی دیده می‌شود.

نینجا H2 SX در دو نسخه تولید می‌شود: نسخه هستاندارد نینجا H2 SX و مدل نینجا H2 SX SE که این آخری دارای پشت آمپر رنگی TFT، دلیلغ‌های LED حساس به زاویه فرمان، کوئیک شیفتر، حالت لانچ کنترل کاوازاکی، صفحه‌نمایش بزرگ و رنگ بدنه شیک و چشم‌نواز.

kawasaki-ninja-h2-sx
نینجا H2 SX ادعای موقعیت سواری ریلکس اما اسپورت را داشته و همچنین دارای تجهیزات کمکی چون پکیج الکترونیکی IMU، کروز کنترل و مدیریت عبور از پیچ کاوازاکی می‌باانجام گرفت. این برند می‌گوید موتورسیکلت جدیدش قادر هست تا حداکثر ۱۹۵ کیلوگرم را حمل کـــرده و بدین ترتیب دو فرد متوسط مشکلی در سوار انجام گرفتن به این وسیله نخواهند داشت.

kawasaki-ninja-h2-sx
کاوازاکی می‌گوید:

هر چیزی را که فکر می‌کنید درباره سفر اسپورت می‌دانید رها کنید!

kawasaki-ninja-h2-sx
ما این موتورسیکلت را زیاد دوست داریم…