مرسدس-ای‌ام‌جی C43 کارلکس با کابینی پر از آلکانترا! • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

مرسدس بنز C کلاس مخصوصاً با تریم AMG یکی از بهترین خودروهای کلاس خود هست. قطعاً این مرسدس-ای‌ام‌جی C43 4MATIc سدان نیز به‌طور مشابه نظر همه را به خود جذب خواهد کـــرد. به صورت حتم خودروی مورد بحث توسط کارلکس دیزاین تیون انجام گرفته و این کمپانی مشهور اقدام به انتشار تصویر های از کابین آن کـــرده هست. اگرچه عمده تمرکز کارلکس دیزاین روی طراحی داخلی خودروها بوده اما شاید در فردا اقدام به تیونینگ ظاهری بدنه نیز بکند.


کابین این C43 ویژه پر از آلکانترای خاص هست. به صورت حتم با قطعیت نمی‌توان آن را آلکانترا نامید و احتمال بکار رفتن جیر هم وجود دارد زیرا کارلکس دیزاین به نوع متریال هستفاده انجام گرفته اشاره‌ای نکـــرده اما با توجه به پروژه‌های قبلی این تیونر شانس هستفاده از آلکانترا زیاد هست.


خب متریال بکار رفته جدای از جنسش بر روی کل داشبورد بکار رفته و بخشی چرمی نیز روی طرف سرنشین وجود دارد. این متریال خاص همچنین کل پوشش سقف و ستون‌های کابین، جعبه‌داشبورد، مرکز غربیلک فرمان، بخش اعظم پانل درب‌ها، کناره‌های کنسول مرکزی و دوخت‌های پوشش صندلی‌ها را در بر گرفته هست. رنگ تیره بکار رفته در تضاد با عناصر برجسته روشنی هست که می‌تواند قرمز یا نارنجی باانجام گرفت. بازهم با اطمینان نمی‌توان درباره رنگ بکار رفته صحبت کـــرد زیرا کارلکس هیچ نقل کردی درباره رنگ نیز به میان نیاورده هست. به صورت حتم کل کابین را می‌توانیم برجسته و زیبا خطاب کنیم.

طرح رنگی بکار رفته به نیکوی با دیگر عناصر ترکیب انجام گرفته هست. قطعاً مالک این خودرو علاقه وافری به آلکانترا داشته هست.

نقل کرد پایانی اینکه مرسدس-ای‌ام‌جی C43 سفارشی هم همانند دیگر محصولات کارلکس دیزاین خاص و ویژه هست.