ارتقای وسیع رم 1500 مدل 2019 توسط موپار • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

ارتقای وسیع رم ۱۵۰۰ مدل ۲۰۱۹ توسط موپار

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

اندکی پس از انتشار لیست بهبودهای موپار برای داج دورانگو، فیات-کرایسلر همین کار را برای نسل جدید رم ۱۵۰۰ نیز انجام داده هست. به صورت حتم این بار لیست ارتقاهای شده زیاد وسیع‌تر هستند.


مشتریان با مشاهده رم جدید در نمایندگی‌ها خواهند توانست ۲۰۰ قطعه جانبی را انتخاب کـــرده و پیکاپ آرزویی خود را بساخانومد.


رمی که در تصویر ها مشاهده می‌کنید به برخی از قطعات شیک این کمپانی مجهز انجام گرفته هست.


برای مثال این خودرو دارای رینگ‌های ۱۸ اینچی، لهستیک‌های ۳۵ اینچی و بوردهای آلومینیومی مشکی می‌باانجام گرفت. همچنین پوشش ویژه محفظه بار ۱۵۰۰ باعث می‌شود به سادگی بتوان یک جفت قایق کایاک را حمل کـــرد.


مشتریان رم ۱۵۰۰ همچنین شاهد برخی ویژگی‌های جدید در کابین خواهند بود که از جمله آن‌ها می‌توان به چرم خاص با دوخت‌های قرمز و لوگوی رم روی پشت‌سری‌ها و کف‌پوش‌ها اشاره کـــرد. از دیگر تغییرات کابین می‌توان نشان‌های رم و لوگوهای گوناگون موپار را نام برد.


موپار همچنین لیستی از قطعات برای بهبود پرفورمنس این پیکاپ جدید را نیز اعلام کـــرده هست. از جمله حیاتی‌ترین قطعات اعلامی می‌توان به ورودی هوای سرد برای پیشرانه ۸ سیلندر ۵٫۷ لیتری هِمی، سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدخانومگ و خروجی‌های اگزوز ۵ اینچی اشاره کـــرد.

این کمپانی همچنین نقل کرد که پایانی قطعات موپار دارای همان گارانتی ارائه انجام گرفته برای کلیت خودرو هستند.