ب‌ام‌و X3 الکتریکی، تعهد باواریایی‌ها به حمل‌ونقل پاک • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

با پلن‌ریزی BMW برای گسترش محصولات الکتریکی خود که شامل مدل‌های عادی نیز می‌باانجام گرفت، به نظر می‌رسد شاسی‌بلند کامپکت X3 پیشروی هستفاده از این تکنولوژی باانجام گرفت.


مدیرعامل BMW در سال ۲۰۱۶ نقل کرد بود که نسخه پایان الکتریکی از سومین نسل X3 در سال ۲۰۲۰ و یک سال بعد از عرضه مینی الکتریکی وارد بازار خواهد انجام گرفت. او همچنین به این نکته اشاره کـــرده بود که X3 الکتریکی دارای محدوده حرکتی و قیمت رقابتی خواهد بود.


هارالد کروگر اضافه کـــرده بود:

رقبا هم‌اکنون در حال پلن‌ریزی و پیاده کـــردن هستراتژی خود بوده درحالی‌که ما در حال ورود به فاز دوم هستیم. ما قبلاً پلن‌ریزی‌های خود را انجام داده و از تکنولوژی‌های بخش i هستفاده کـــرده‌ایم.

نسخه پیش‌تولیدی X3 الکتریکی که مشاهده می‌کنید اخیراً در تست‌های آب‌وهوای سرد مشاهده انجام گرفته و به صورت حتم چیز زیای از آن معلوم نیست. این خودرو دارای درگاه شارژ در پشت قوس چرخ جلو بوده و به صورت حتم فاقد خروجی‌های اگزوز نیز می‌باانجام گرفت. در یکی از تصویر ها نیز می‌توانیم برچسب خودروی تست الکتریکی را نیز ببینیم.


پیش از عرضه نسخه پایان الکتریکی X3 شاهد تولید مدل پلاگین هیبریدی این خودرو خواهیم بود که می‌تواند در اواخر سال جاری یا اوایل سال ۲۰۱۹ معرفی شود.


هر دو نسخه الکتریکی انجام گرفته X3 از نظر ایمنی، تجهیزات و ارتباطات دارای همان مزیت‌های نسخه عادی این خودرو خواهد بود. بدین ترتیب شاهد ویژگی‌هایی همچون سیستم تهویه مطبوع سه ناحیه‌ای، صندلی‌های جلوی سرد شونده، مون روف پانورامیک شیشه‌ای، نورپردازی زیبا، صفحه‌نمایش ۱۰٫۲۵ اینچی با کنترل حرکتی، پلن ارتباطی BMW، ریموت سه‌بعدی و… خواهد بود.


سیستم‌های پیشرفته‌ای همچون حفاظت فعال همچنان ایمنی شما را تأمین خواهند کـــرد و به صورت حتم از دیگر موارد می‌توان به هانجام گرفتار برخورد از جلو، کروز کنترل فعال، پایش نقاط کور، هانجام گرفتار خروج خودرو از خط و… اشاره کـــرد.


اگر ب‌ام‌و این خودرو را در سال ۲۰۲۰ عرضه کند بنابراین حدود دو سال از مشاهده مدل تولیدی نهایی فاصله داریم. شاید هم مدل تولیدی X3 الکتریکی سال فردا رونمایی شود.