معرفی بهترین SUVهای 2018؛ تلفیق عملکـــرد و آسایش • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶


معرفی بهترین SUVهای ۲۰۱۸؛ تلفیق عملکـــرد و آسایش


طیف وسیعی از SUVها و خودروهای دو دیفرانسیل عالی در بازار وجود دارند و به همین دلیل انتخاب بهترین SUV از میان آنها کار دشواری هست زیرا مقایسه مزایایی مانند ظرفیت حمل بار، فضای پای سرنشینان عقب و مشخصات سیستم های سرگرمی در این خودروها گیج کننده هست.
کسانی که دنبال یک SUV لوکس برای رانندگی روزمره، یک SUV خانوادگی محکم و مقاوم یا حتی یک SUV با لذت رانندگی بالا هستند، ۱۰ خودروی انتخابی در این مقاله بهترین گزینه های بازار برای آنها هستند.
بازار SUVها به دلیل موقعیت بالای قرار گرفتن پشت فرمان (حس تسلط بر جاده)، کابین جادار و اطمینان افزایشی که در اثر چسبندگی حاصل از سیستم ۴ چرخ محرک ایجاد می شود، رانجام گرفت فروش زیادی را تجربه کـــرده هست.
با توجه به اینکه آقام روز به روز خودروهای SUV را افزایش برای خرید انتخاب می کنند، خودروسازان برای ارائه بهترین سواری، صدا و لرزش بهینه و آسودهی در این کلاس درگیر یک رقابت انجام گرفتید انجام گرفته اند تا افزایشین سود را نصیب خود کنند. زیاد باعث شگفتی هست که بعضی از SUVهای این مقاله از نظر عملکـــرد و قابلیت های دینامیکی حتی از بعضی خودروهای سدان خانوادگی معمولی هم بهتر هستند و تجربه رانندگی واقعا جذابی را ایجاد می کنند.
برخی افراد به خاطر مصرف سوخت بالا نگران رانندگی با SUVهای بزرگ هستند ولی جای برای نگرانی نیست چون بعضی از SUVهای امروزی از نظر مصرف سوخت و آلایندگی با خودروهای سدان یا هاچبک خانوادگی زیاد فرقی ندارند. در گذشته SUVها را فقط به خاطر قابلیت های آفرودی سنگین یا سفرهای تفریحی به مناطق آفرودی انتخاب می کـــردند ولی امروز این دیدگاه به کلی تغییر کـــرده هست.
تایمی با دقت به جزئیات توجه کنید دلایل جذابیت خودروهای ۴×۴ مشخص می شود. بدنه بزرگ این خودروها به معنای کاربرد بالای آنههست و از نظر فضا نیز می توانند با برخی از ون های خانوادگی رقابت کنند.
هنگام فرا رسیدن زمستان سیستم چهار چرخ محرک باعث تقویت قابلیت های آنها می شود. حیاتیترین مزیت این سیستم افزایش ایمنی در راههای خیس و لغخانومده هست. به صورت حتم اگر هزینه های نگهداری برایتان نخستویت دارد باید گفت مدل های تک دیفرانسیل از نظر هزینه در حد یک خودروی معمولی هستند. برای کاهش افزایش هزینه ها می توانید مدل های هایبرید یا پلاگین هایبرید را انتخاب کنید. از طرف دیگر SUVهای اسپرت و قدرتمند نیز وجود دارند که رانندگی در جاده های پر پیچ و خم با آنها لبخند را به لب های شما می آورد!
طراحی ظاهری یک عامل حیاتی در انتخاب SUVها هست و خریداران می توانند ظاهر زیادی از این خودروها را مطابق با سلیقه شخصی خودشان تغییر دهند تا خودروهای آنها در میان جمعیت برجسته و منحصر به فرد باشند.
در بالاترین رده SUVهای لوکس هستند که از نظر کیفیت و نرمی با بهترین سدان های لوکس بازار رقابت می کنند.
حیاتی نیست که چه SUVای را انتخاب می کنید، بلکه نخستویت انتخاب با خودرویی هست که تکمیلا با پایان نیازهای شما سازگار باانجام گرفت.

فهرست ۱۰ خودروی SUV برتر سال ۲۰۱۸

۱ – لندروور دیسکاوری

لندروور دیسکاوری

لندروور دیسکاوری

۲ – ولوو XC60

ولوو XC60

ولوو XC60

۳ – پژو ۵۰۰۸

پژو 5008

پژو ۵۰۰۸

۴ – اشکودا کودیاک

اشکودا کودیاک

اشکودا کودیاک

۵ – بی ام و X3

بی ام و X3

بی ام و X3

۶ – جگوار F-Pace

جگوار F-Pace

جگوار F-Pace

۷ – ولوو XC90

ولوو XC90

ولوو XC90

۸ – پژو ۳۰۰۸

پژو 3008

پژو ۳۰۰۸

۹ – اشکودا کاروک

اشکودا کاروک

اشکودا کاروک

۱۰ – تسلا مدل X

تسلا مدل X

تسلا مدل X