دردسرهای فروش کم مزراتی لوانته! • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

دردسرهای فروش کم مزراتی لوانته!

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

فروش مزراتی لوانته ابداًً در حد انتظار نبوده و بدین ترتیب کمپانی مادر یعنی فیات-کرایسلر مجبور خواهد بود میزان تولید را برای همخوانی با تقاضاها تنظیم کند.


بنا به نقل اتونیوز، تأسیسات تولید میرافیوری این کمپانی در تورین ایتالیا که از سال ۲۰۱۶ تاکنون مشغول تولید این شاسی‌بلند هست تا ماه جولای ساعات کاری را ۵۹ درصد کاهش خواهد داد.


بنا به نقل کرد اتحادیه FIOM، این کاهش متایم ساعات کاری برابر با از دست رفتن ۲۰۸۰ شغل هست. به عنوان نتیجه کارگران کاهش کار خواهند کـــرد و بنابراین حقوق کاهشی خواهند گرفت.


این عمل در تعارض با بیانیه سال ۲۰۱۴ سرجیو مارکیونه هست. مارکیونه در آن زمان پلن سرمایه‌گذاری ۵ ساله شرکت را اعلام کـــرده و نقل کرد بود که تا پایان سال ۲۰۱۸ هستفاده از پایانی کارکنان در تأسیسات ایتالیای فیات-کرایسلر تضمین انجام گرفته هست.


مارکیونه ماه پیش بیانیه قبلی خود را تغییر داد و در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۸ گفت که شاید فیات-کرایسلر نیازمند زمان افزایشی هست.


تأسیسات میرافیوری فیات-کرایسلر که به تولید آلفارومئو میتو نیز مشغول هست سال پیش و با تعلیق متایم تولید لوانته نیز چنین عملی را تجربه نموده بود.


نه تنها تأسیسات یاد انجام گرفته شاهد چنین تغییراتی بوده بلکه مجبور انجام گرفته مونتاژ مدل‌های گرن توریسمو، گرن کابریو، گیبلی و کواتروپورته را نیز تعداد ماه پیش به‌صورت متایمی متوقف کند.