انتخاب لامپ و دلیلغ معقول برای پراید. - صفحه 78 - مهر و موم فلزی • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

persianhb نوشته انجام گرفته: ↑

دیروز, ۲۰:۵۷


اسرام نایت بریکر جدید بگیر ۱۳۰ درصد افزایش نور از فیلپس گرونتره معلومه بهتره

تصویر

دوستان پس از این همه بحث بالاخره لامپ یا لامپ های معقول برای پراید رو معرفی کنید

واقعا هیچ راهی برای افزایش نور دلیلغ های پراید نیست ؟

که افزایشین نور و کاهشین مصرف و گرما رو داشته باشن و مجاز باشن

ممنون

دوست عزیزم من تعدادین ماه پیش لامپ خودروی خودم که H7 بود و کاسه دلیلغ هم لنز دار بود رو با اسرام نایت بریکر تعویض کـــردم، لازمه به ذکره که لامپ اصلی ماشین هم اسرام بود.
خلاصه نتیجه تعویض روی اون خودرو این بود که برد نور در حد خیلی کمی افزایش پیدا کـــرد که در حالت عادی به چشم نمیومد، من چون در جای خاصی تست کـــردم و فاصله تابش نور رو قبل از تعویض میدونستم، متوجه افزایش برد نور انجام گرفتم، اما تو حالت عادی تفاوتی به چشم نمیومد.
در خصوص انجام گرفتت و شفافیت نور هم باید بگم که من تفاوتی بین اسرام نایت بریکر و اسرامی که روی ماشین بود ندیدم(با هر دو لامپ انجام گرفتت نور و کیفیتش برای من قابل بود)، به صورت حتم اسرام فابریک نصب انجام گرفته روی ماشین چینی بود.
و نکته حیاتی هم اینکه من با لامپ فابریک زمان زیادی رو سپری نکـــردم، پس مقایسم ممکنه خیلی دقیق نباشه، یعنی به عبارت دیگه با فاصله خیلی کمی پس از خرید خودرو لامپ ها تعویض انجام گرفتن.
اما نکته نهایی و آخر اینکه انجام گرفتت و تاثیر این لامپ روی هر خودرو با توجه به طراحی کاسه دلیلغ، عدم بودن یا نبودن لنز و حیاتیتر از اینا کیفیت لامپ قبلی ای که روی خودرو بوده خیلی حیاتیه که باعث میشه یه نفر بگه عالیه و یه نفر هم مثل من بگه تفاوتی تقریبا وجود نداره، چون لامپ های فابریک من نو بودن.
علت اصلی تعویض لامپ هم این بود که میخوهستم ببینم این فیلیپس اکستریم ویژن که همه تعریف میکنن چقدر تفاوت داره اما چون گیرم نیومد اسرام نایت بریکر رو گرفتم که نتیجش هم این بود که گفتم.
من اگر به گذشته برگردم سعی میکنم حتما فیلیپس اکستریم ویژن رو تهیه کنم که به صورت حتم این کار رو هم انجام دادم، ولی نیکو هنوز که هنوزه دیگه لامپ رو تعویض نکـــردم چون مشکلی باهاش ندارم.
در نهایت من بازم این نکته حیاتی رو خدمتتون میگم و حتما به یاد داشته باشید که تاثیر این لامپ ها روی هر خودرو فرق میکنه و ممکنه برای شما معجزه کنه، چه نایت بریکر و چه اکستریم ویژن، پس بنابراین نتیجه گیریتون از پیام من این نباشه که نایت بریکر به درد نمیخوره، من فقط و صرفا تجربه خودم رو گفتم که حالت تست هم براتون توضیح دادم(لامپ فابریک نو مارک اسرام و لامپ تعویضی هم اسرام نایت بریکر و هر دو ۵۵ وات).
ارادت.