جنگ جانانه ب‌ام‌و S1000RR و مک‌لارن 720S • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

جنگ جانانه ب‌ام‌و S1000RR و مک‌لارن ۷۲۰S

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

اینکه یک موتورسیکلت اسپورت متوسط سریع‌تر از ۹۹ درصد خودروها می‌باانجام گرفت یک راز سر به مهر نیست. همچنین این موتورسیکلت‌ها زیاد ارزان‌تر هم هستند. به صورت حتم ویدئوی پیش رو مختص یک درصد خودروهای باقی مانده هست!


جدیدترین ویدئوی درگ تایمز ما را به جنگ ب‌ام‌و S1000RR با مک لارن ۷۲۰S می‌برد. این موتورسیکلت یکی از تواناترین موتورسیکلت‌های بازار بوده و به صورت حتم از طرف دیگر هم مک لارن سوپرکاری را ساخته که زیادی از خودروهای پرمدعا را شرمنده می‌کند.


۷۲۰S جدیدترین محصول مک لارن نیست اما می‌تواند یکی از بهترین‌های این خودروساز لقب بگیرد. پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی این سوپر اسپورت بریتانیایی قدرت ۷۱۰ اسبی دارد. شاید قدرت این خودرو در مقایسه با برخی محصولات دیگر خیلی زیاد نباانجام گرفت اما برای شلیک یک موشک جاده‌ای تکمیلاً کافی هست.


از طرف دیگر، S1000RR یک سلاح هسته‌ای هست. این موتورسیکلت دارای پیشرانه ۴ سیلندر ۹۹۹ سی‌سی با قدرت ۱۹۹ اسب بخار می‌باانجام گرفت. قطعاً این اعداد و ارقام در مقایسه با مک لارن یک شوخی به حساب می‌آیند اما وخانوم این موتورسیکلت زیاد پایین‌تر هست. محصول ب‌ام‌و شاید به اندازه کاوازاکی نینجا H2 دیوانه‌وار نباانجام گرفت اما واقعاً باید آن را امتحان کنید تا توانایی‌هایش را دریابید.

خب با این تفاسیر، S1000RR باید مک لارن ۷۲۰S را نقطه کند این‌طور نیست؟ دقیقاً نه!

درگ تایمز ۶ مسابقه را تدارک دیده که شامل هستارت از سکون و برخی درگ‌های رولینگ هست. S1000RR هرگز مک‌لارن را شرمنده نمی‌کند و حتی مک لارن دلیلغ‌های عقب خود را به BMW نشان می‌دهد.


اگر شما مالک ۷۲۰S هستید پس می‌توانید سوپربایک‌های سریع را نیز شکست دهید!

[دانلود ویدئو]