مرکز پرفورمنس جدید هستون مارتین AMR در نوربرگ رینگ • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

مرکز پرفورمنس جدید هستون مارتین AMR در نوربرگ رینگ

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷


آیا یک خودروی زیاد خاص مثل هستون مارتین در گاراژ خانه خود دارید؟ از این پس حتماً به پیست نوربرگ رینگ سر بخانومید. این خودروساز بریتانیایی از دیدار با شما در جهنم سبز زیاد خوشحال خواهد انجام گرفت!


این خودروساز طراز نخست جهانی مرکز تست خود در پیست نوربرگ رینگ را حدود یک دهه پیش افتتاح کـــرده اما هم‌اکنون تأسیسات خود را ارتقا داده و به فرم مرکز پرفورمنس جدید AMR درآورده هست.


این مجموعه گسترش یافته به عنوان مرکز تست اصلی هستون مارتین و همچنین هاب فعالیت‌های مسابقه‌ای اروپایی این برند عمل می‌کند. مرکز پرفورمنس AMR این خودروساز همچنین سرویس‌های متنوعی برای مشتریان شرکت در نظر گرفته هست.


مصرف‌کنندگان قادر خواهند بود تا خودروهای مسابقه‌ای را اجاره کـــرده، برای حضور در پیست جا رزرو کنند و یا با یکی از تاکسی‌های خاص هستون مارتین از گردش در جهنم سبز لذت ببرند. مالکان خاص‌ترین محصولات هستون مارتین همچون One-77، ولکان و والکری خواهند توانست خودروهای خود را در این مرکز سرویس کنند.

هستون مارتین DB11 AMR
مدیرعامل هستون مارتین جناب آقا اندی پالمر این هفته تأسیسات مورد بحث را افتتاح کـــرده هست. در این مراسم DB11 AMR جدید نیز معرفی انجام گرفته که جدیدترین عضو خانواده محصولات تکمیلاً پرفورمنس هستون مارتین می‌باانجام گرفت.


دیوید کینگ مدیر خودروهای سفارشی این برند می‌گوید:

مرکز تست نوربرگ رینگ هستون مارتین در یک دهه پیش عملکـــرد زیاد نیکوی داشته هست؛ اما هم‌اکنون یک پله بالاتر رفته و مرکز پرفورمنس تکمیلی را تأسیس کـــرده‌ایم. این مرکز به ما اجازه می‌دهد سرویس‌های بهتری ارائه کنیم و تست‌های افزایشی روی خودروها انجام دهیم.