گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا • مهر و موم

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

دسته بندی : موزیک تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

89923346 گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا 

کت و شلوار لباسی که همه ی وقت بین مردان مد هست و همۀ مردان حداقل یک دست از آن را در کمد لباس خود دارند تا در مواقع لازم بر تن کنند. بسیاری بر این عقیده‌اند که تصــویر یک مرد در یک کت‌شلوار خوش دوخت در چشم خانوم‌ها همچون تصــویر یک خانوم خوش پوش در یک لباس فاخر مجلسی در چشم جناب جنابان جذاب و دلنشین هست.

 

این حقیقتی هست که کت‌شلوار مرتب و رسمی تقریبا همۀ وقت} بالاترین سطح مد و وقار را برای مردان به همراه می‌آورد و به کسی که آن را پوشیده موقعیت ممتاز، سطح بالایی از جذبه و دقت دیگران، قاطعیت مردانه و اعتماد به نفس بالا را به همراه می آورد. در سوی دیگر اخیرا افراد معروف در حوزه‌ی فرهنگ و هنر از پوشیدن کت شلوار تا حد امکان دوری می‌کنند.

 

با این که پوشیدن کت شلوار اکثر با قدرت و صاحب مکنت بودن متناسب هست ولی افرادی همچون مارک زاکربرگ و لری پیج و کله‌گنده‌هایی که با آن‌ها میگردند دائما در انظار با لباس‌های غیر رسمی و جین‌های مورد علاقه‌شان که حتی بعضی شکاف‌ها و پارگی‌های زیادی هم دارند ظاهر می شوند. گرچه همه ی چیز به این مربوط میشود که چه کت شلواری بپوشید و چگونه آن را بپوشید.

 

اگرچه مدهای باشکوه و مدل‌های مجلل اغلب به چیزهایی مربوط می شود که متعلق به زنان میباشند ولی در دنیای ساخت محصولات لوکس بویژه در حوزه‌ی لباس بعضی از کت شلوارهای مردانه ساخت می شوند که از لحاظ قیمت و کیفیت تا حد زیادی باشکوه و ولخرجانه تهیه شده هست. اغلب ما اگر بخواهیم ۱۰۰۰ دلار برای یک دست کت شلوار فوق العاده بدهیم

 

رنگ از رخسارمان می‌پرد ولی وقتی به تعدادی از باکیفیت‌ترین کت شلوار‌های مجلل دست دوز جهان که کوک‌های آن به دست اســتادان هنرمند خیاط زده شده نگاهی می‌اندازیم در‌می‌یابیم که ارزش هر پنی را که بابت آن پرداخت میشود داراســت چرا که با نادرترین نوع نخ‌ و به دست شناخته‌شده‌ترین طراحان معروف و خیاطان معروف طراحی و دوخته شده‌اند.

 

اغلب این کت‌شلوارها به طور قطع برای افرادی از طبقه‌ی فوق مرفه تهیه شده‌اند، افرادی همچون تاجران معروف بین‌المللی، هنرمندان و بازیگران معروف و رهبران سیاسی جهان که از پس هزینه‌های هنگفت خرید یک دست از این کت شلوارها بر آمده و میتوانند پولی را که شما برای خرید یک خودرو «یا حتی یک منزل» میپردازید

 

برای خرید یک دست کت شلوار بپردازند. این گرانی و در عین حال باشکوه بودن به طور خاص و به ترتیبی موروثی در ذات لیست ذیل که ۱۰ مورد از گران‌قیمت‌ترین کت شلوارهای جهان هست وجود دارد.

 

۱۰٫ ارمندگیلدو زگنا بسپوک- ۲۲٫۰۰۰ دلار

374356005 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

طراحان و منزل‌های مد ایتالیایی بعضی از گران‌قیمت‌ترین و خوش‌فرم‌ترین محصولاتی را که برای مردان در جهان تهیه می شوند، ساخت می‌کنند. ایتالیایی ها به علت دقت فوق‌العاده در خیاطی و بهره گیری از برترین نخ در جهان مشهورند. ارمنگیلدو زگنا«Ermenegildo Zegna Bespoke »یکی از با پرستیژترین منزل‌های مد در ایتالیاســت. این منزل ۱۰۰ ســال پیش در تریورو ایتالیا در ســال ۱۹۱۰ راه‌اندازی شد.

 

تولیدگران منزل‌ی زگنا محصولات خود را به سفارش و با لیبل نشان‌های سرشناسی چون گوچی، یوس سنت لورن و تام فورد ساخت کرده و یکی از بزرگ ترین ساخت‌کننده‌های محصولات پوشاک در جهان «با ۲٫۳ میلیون متر دوخت پارچه» هست. این کت شلوار ۲۲۰۰۰ دلاری سبک و مجلل به طور سفارشی توسط چهارمین نسل از خیاطان خانواده‌ی زگنا تهیه شده هست.

 

این کت شلوار به اندازه‌های فردی و با سفارش بخصوص تهیه و دوخته شده‌اند و براساس گزارش‌ها از بیش از ۷۰۰ تکه پارچه ساخت شده هست.

 

۹٫ کت شلوار جام چالش رکورد جهانی چوب«World Wood Record Challenge»

1788231773 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

شما ممکن هست دچار شگفتی شوید که کت شلوار جام چالش رکورد جهانی چوب به چه معناســت؟ این مسابقه رقابتی هست که توسط توسط تعدادی از ساخت کنندگان پارچه‌ی کشمیری همچون لورو پیانا میزبانی و برگزار می شود. این شرکت در حال حاضر در مالکیت دو برادر خاندان لورو پیانا لوئیجی و سرجیو قرار دارد.

 

هرســاله ســاله} آن‌ها از برترین طراحان لباس جهان دعوت می‌کنند تا نوآورانه‌ترین و برترین کت شلوارهای خود را برای مردان طراحی کرده و بدوزند. در یک برنامه‌ی انتخاباتی برترین طرح‌ها با رای داوران گزینه می شوند سپس براساس همان طراحی ۵۰ دست از آن کت شلوار با نشان تجاری لورو و پیانا ساخت و به فطریقه گذاشته می شوند.

 

در ســال ۲۰۱۲ برنده‌ی این مسابقه خانومی به نام سوسانا تریپلت از نیو ساوث ولز اســترالیا بود. او پارچه‌ی پشمی را ساخت کرد که فقط ۱۱٫۱ میکرون قطر داشت «که نازک‌ترین و باکیفیت‌ترین نخ پشمی تا کنون محسوب می شود» و کت شلواری که با طراحی او و پارچه‌ی با کیفیت‌اش ساخت شد با قیمت ۲۸٫۰۰۰ دلار به پایان رسید.

 

۸٫ بریونی ونکوئیش ۲: ۴۳٫۰۰۰ دلار

438532374 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

هنگامی که در ســال ۲۰۰۸ وضعیت اقتصاد جهانی دچار بحران شد شرکت ایتالیایی بریونی «Brioni» که به ساخت لباس‌های لوکس می پردازد تصمیم گرفـــــت که با معرفی گران‌ترین خط ساخت کت شلوار خود به انجام یک عملیات روانشناسی معکوس بر روی مشتریان خود بپردازد. این کت‌شلوارها از پارچه‌ی فوق لوکس تولیدی از نخ‌های ونکوئیش ۲ ساخته شد.

 

پارچه‌ای که در بریتانیا براساس متد اخیر بافت دورمیول ساخت شده هست. ونکوئیش۲ از ترکیبی از کمیاب‌ترین نخ‌ها در جهان ساخت شده که شامل نخ‌های کیویوک، پشمینه و ویکیونا می شود. آن‌ها تنها ۱۰۰ دست از این کت شلوار را ساخت می‌کنند که نخ کوک آن از جنس طلاســت.

 

نازارنو فونتیچولی و گائنتو ساوینی«Nazareno Fonticoli-Gaetano Savini» شرکت بریونی را در ســال ۱۹۴۵ بلافاصله پس از پایان جنگ دوم جهانی بنیان‌گذاری نمودند و محصولات آن محبوب افراد سرشناسی از جمله دونالد ترامپ معروف هست. این شرکت همین طور بابت طراحی و ساخت کت‌شلوارهای جیمز باند از ســال ۱۹۹۵ شهرت یافته هست.

 

۷٫ دسموند مریون ساپریم بسپوک

1176705487 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

دسموند مریون«Desmond Merrion»یکی از شناخته‌شده ترین خیاطی‌های واقع در منطقه‌ی افسانه‌ای لندن سویل روو هست. کت شلوارهای نفیس و دست دوز این شرکت در حدود ۵۰ هزار دلار قیمت دارد. آنگونه که مریون در باره ی خود گفته: ”من شخصا هر یک کوک را با دست‌های خودم بر روی کت شلوار شما می زنم. هیچ دستگاهی در هیچ یک از مراحل ساخت جامه‌ی شما را لمس نمی کند. دست‌دوز بودن بالاترین ویژگی هست

 

که یک لباس می تواند داشته باشد. آماده شدن کت شلوار شما وقت زیادی را از من میگیرد. گرچه ارزش این زمان قابل اندازه‌گیری نیست. بعضی اوقات ماه‌ها طول می‌کشد تا یک دست کت شلوار بی‌نقص را آماده کنم. محصول نهایی به حدی بی‌نقص هست که گویا توسط ماشین تمام اتوماتیک دوخته شده و گویا چون جامه‌ی مجسمه‌ای پیرامون هیکل شما

 

تراشیده شده هست.” با دقت به این نوع ضمانت‌ها و آن زمان و انرژی فراوانی که صرف طراحی و ساخت آن میشود، عمده شگفت نیست که ساپریم بیسکوپ اینقدر گران‌قیمت هست.

 

۶٫ کیتون کی ۵۰: ۶۰ هزار دلار

464029728 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

شرکت کیتون «Kiton» از ســال ۱۹۶۸ در این حوزه فعال بوده هست. امروزه هم آن‌ها برترین نشان تجاری ایتالیا در عرصه‌ی ساخت کت شلوار مردانه میباشند. انها ۳۳۰ خیاط در اســتخدام دارند که درســال میتوانند پاسخگوی ساخت ۲۲٫۰۰۰ دست کت شلوار باشند. هر یک از این کت شلوارها تا ۲۵ ساعت برای کوک زدن زمان لازم دارند.

 

۴۵ خیاط نیز بر روی هر دست کت شلوار آن کار می‌کنند. کت و شلوار کا-۵۰ محصول این شرکت هست و توسط طراح معروف جهان انزو دی اُورسی «Enzo D’Orsi» طراحی شده که دفتر کارش در منطقه‌ی معروف ساویل رو در لندن واقع هست. پارچه‌ی این کت شلوار از پشم گوسفند مرینو ساخت شده هست. اسم کا-۵۰ دارای معنای دوگانه هست.

 

هر دست از این کت شلوارها ۵۰ ساعت وقت انزو را میگیرد تا آماده شود و دیگر این که او در ســال فقط ۵۰ دست از آن را ساخت می‌کند.

 

۵٫ ویلیام وستمن کوت آلتیمیت بیسکوپ: ۷۵٫۰۰۰ دلار

593414577 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

شرکت ویلیام وستمن کوت «William Westmancott» در منطقه‌ی لوکس ساویل رو لندن در همجواری شرکت دسموند مریون قرار گرفـــــته هست. ولی چه چیزی باعث شده آلتیمیت بیسکوپ آن از ساپریم بیسکوپ دسمون ۲۸٫۵۰۰ دلار گران‌تر باشد؟ مفید علتش آن هست که وستمن کوت برخلاف سایرین کت شلواری هست

 

که از ۳ یا ۴ تکه اجزاء تشکیل شده هست. اســتادان خبره‌ی خیاطی در وستمن کوت ۲۰۰ ساعت برای طراحی و دوخت آن وقت صرف می‌کنند تا این کت شلوار بسیار گران‌قیمت آماده‌ی تحویل شود.این کت شلوار در اصل برای بزرگانی از روسیه و خاورمیانه طراحی و ساخت شد. وستمن کوت همین طور به ساخت پنج مشابه پیراهن بیسکوپ نیز اقدام نمود

 

تا به صورت رایگان یکی را به گزینه خریدار بعنوان هدیه به وی بدهد که این هم سیاســت فطریقه موفقی از آب درآمد. دیدنی اینجاســت که از تاسیس شرکت وستمن کوت تنها ۲۸ ســال می‌گذرد.

 

۴٫ کت شلوار زوت-۷۸٫۰۰۰ دلار

791510076 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

این کت شلوار پر زرق و برق راه راه که به سبک دوره‌ی جنگ دوم جهانی طراحی شده در حراجی شرکت آگوستا در نیویورک به قیمت ۷۸٫۰۰۰ دلار به فطریقه رسید. شرکت آگوستا آوکشنز «Augusta Auctions» یک شرکت تولیدی پوشاک هست که متعلق به خانوم کارن آگوستاســت. او در ابتدا این کت شلوار را به نحوی طراحی کرده بود که باقیمتی بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ دلار به فطریقه برسد.

 

هنگامی که تماس‌هایی از موزه‌های محتلف کشور با او گرفـــــته شد او پذیرفـــــت که مشابه‌ای از کار خود را به این موزه‌ها بفطریقهد و شاید با خود اندیشید که چه مفید می‌شد اگر این موزه‌ها حداقل به قیمت ۵۰۰۰ دلار هر دست از این کت شلوارها را می‌خریدند. ولی او هرگز تصور نمی‌کرد که چنین قیمت هنگفتی توسط خریداران پرشور بابت آن پرداخت شود.

 

این تنها کت شلواری هست که در ایالات متحده به حراج گذاشته شده و همین باعث درخواســت عمده برای خریداری آن شد. گرچه چندی بعد در یک حراجی دیگر در نیوجرسی نیز یک دست از آن دیدن شده هست.

 

۳٫ درمویل ونکوئیش ۲ – ۹۵،۳۱۹ دلار

155368991 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

شرکت تجاری خانوادگی درمویل ۱۷۰ ســال پیش در ۱۸۴۲ تاسیس شده هست. پارچه‌ی ونکوئیش۲ محصول ذهن پدر خانواده ژولز دورمویل بوده که با ترکیب فرمول تهیه‌ی برترین پارچه‌های بریتانیایی و فرانسوی بوجود آمد و برای طراحی باشکوه‌ترین و خوش‌دوخت‌ترین کت شلوار نفیس به کار رفـــــت.

 

ادعا شده که ســالهاســت این شرکت محصولات خود را به سفارش پادشاهان، روسای جمهور، و هنرمندان معروف ساخت می‌کند. پارچه‌ی این کت شلوار که بخصوص بسیار گران‌قیمت هست از شش رشته نخ ساخت شده که از نادرترین انواع نخ در جهان میباشند: کیوویک رویال«royal Qivui»، آمباسدور«Ambassado»، دورسیلک«Dorsilk»،

 

کیرگزی سفید«Kirgzy White» و پانزده و هشت دهم«Fifteen Point Eight». طریقهن هست که برچسب قیمت این کت شلوار تا حدود زیادی بازتاب همین موضوع هست.

 

۲٫ ونکوئیش۲ بیسکوپ آلکساندر آموسو: ۱۰۱٫۸۶۰ دلار

1959859650 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

شرکت تجاری تولیدات لوکس الکساندر آموسو» تنها در حوزه ی ساخت لباس‌های مردانه تخصص ندارد. با این‌حال این شرکت به ساخت این کت شلوار فاخر بیش از ۱۰۰ هزار دلاری اقدام نموده هست. این شرکت شانس خود را با خلق زنگ‌های تلفن امتحان کرد. سپس به ساخت تلفن‌های تلفن همراه الماس نشان اقدام کرد. در ســال ۲۰۰۹ اقدام به راه اندازی شرکت پوشاک خود نمود.

 

این کت شلوار از دو نوع از گران‌قیمت‌ترین پشم‌های جهان ساخت شده هست: دو نوع پشم نادر ویکونا و کویویک که برای ساخت آن به کار رفـــــته بسیار گزان‌قیمت‌ میباشند و این کت شلوار به سفارش یک خریدار ناشناس ساخت شده هست. گزارش شده که با یک ون زرهی حمل شده هست. هر کت شلوار با ۹ دکمه با طلای ۱۸ عیار و الماس ساخته شده هست.

 

۱٫ اســتیوارت هیوز، نسخه‌ی الماس نشان- ۸۹۲٫۰۰۰ دلار

526730258 parsnaz com گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا

 به نقل توما گران‌قیمت‌ترین کت شلوار جهان به نحو تمسخر آمیزی نزدیک به یک میلیون دلار قیمت دارد. هنگامی درک علت این قیمت برای شما قابل درک هست که اجزای تشکیل دهنده‌ی آن را بشناسید. اســتیوارت هیوز طراح معروف مد به همراه یکی از برترین خیاط‌های جهان به نام ریچارد جیولز به ساخت این اثر هنری فاخر و گران‌قیمت‌ پرداخته که تنها سه نسخه‌‌ی آن در جهان موجود هست.

 

این کت شلوارها بیش از ۸۰۰ ساعت از زمان طراحی تا آخرین کوک زمان لازم دارند و پارچه‌ی آن از پشم، نخ کشمیر، و ابریشم ساخت شده هست. ولی واقعا علت چنین قیمت سرسام‌آوری برای این کت شلوار چیست؟ پاسخ یک کلمه هست: الماس. بیش از ۴۸۰ الماس نیم‌قیراطی در بخش‌های خارجی این کت‌ها به کار رفـــــته هست و به همین علت به یکی از گران‌قیمت‌ترین تن‌افزارهای جهان بدل شده هست.

 

 

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما…
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما

نوشته گران قیمت ترین مدل های کت و شلوار در تمام دنیا اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.