ژانویه 2018 - مهر و موم فلزی با تکنولوژی بالا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷آیا از این می‌ترسید که نسل جدید خودروهای الکتریکی و هیبریدی در فردا لذت راندن خودروهای دیزلی و بنزینی را از بین خواهند برد؟ ترسی نداشته باشید! پورشه قول داده در فردا نیز همچنان خودروهای اسپورت کلاسیک با پیشرانه‌های احتراق داخلی را خواهد ساخت.


نخستیور بلوم مدیرعامل این خودروساز اشتوتگارتی می‌گوید:

در فردا سه دسته از خودروها وجود خواهد داشت: پلاگین هیبریدی‌ها، خودروهای اسپورت احساسی با پیشرانه‌های احتراق داخلی و خودروهای الکتریکی اسپورت. متداوم تقاضا برای خودروهای اسپورت هوشمند وجود خواهد داشت. برای ما تجربه رانندگی متداوم یک نخستویت خواهد بود اما شاید راننده در ترافیک یا زمان پارک خودرو بخواهد کنترل را به خود خودرو بسپارد.


پورشه در حال حاضر سودده ترین برند گروه فولکس‌واگن بوده و به نظر می‌رسد در عرصه خودروهای الکتریکی انجام گرفته جدید نیز سردمدار خواهد بود. پانامرا توربو S E-Hybrid فروش فوق‌العاده بالایی داشته و زیاد از ۶۰ درصد کل فروش پانامرا در اروپا را این نسخه تشکیل می‌دهد. پورشه حتی اخیراً در رابطه با تأمین باتری‌ها با محدودیت مواجه بوده و هم‌اکنون لیست انتظار سه تا چهار ماهی دارد.


ژرمن‌ها واقعاً درباره پلن‌های خود برای محصولات الکتریکی انجام گرفته جدی بوده و حتی در نسل جدید پورشه ۹۱۱ نیز شاهد هستفاده از کمک الکتریکی خواهیم بود. این اتفاق احتمالاً حول‌وحوش سال ۲۰۲۳ رخ خواهد داد. نسخه پلاگین هیبریدی ۹۱۱ دارای پیشرانه بنزینی ۳ لیتری توربو با واحدی الکتریکی خواهد بود و خروجی مجموع آن به ۴۸۵ اسب بخار و ۷۶۱ نیوتون متر گشتاور خواهد رسید. این نسخه که از مجموعه باتری ۱۰٫۸ کیلووات ساعتی هستفاده خواهد کـــرد در حالت پایان الکتریکی محدوده حرکتی ۶۴ کیلومتری خواهد داشت.


بلوم در خاتمه نقل کرد هست:

ما همه‌چیز را برای ۷۰ سال فردا داریم. فردا پورشه نیز با موفقیت همراه خواهد بود.

مشتریان ایرانی چقدر از خودروی خود رضایت دارند؟

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

شرکت بازرسی کیفیت و هستاندارد ایران که گزارش‌های بررسی و ارزیابی کیفیت خودروهای تولیدی را به‌صورت ماهانه منتشر می‌نماید، در جدیدترین گزارش خود به معرفی میزان رضایتمندی خریداران و مشتریان خودروها در ایران از خودروی خود در شش‌ماهه نخست سال جاری پرداخته هست.


این نوزدهمین دوره متوالی هست که چنین ارزیابی از مشتریان و در هفت دسته قیمتی کاهش از ۲۵ میلیون، ۲۵ تا ۵۰ میلیون، ۵۰ تا ۷۵ میلیون، ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون، ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون، ۱۲۵ تا ۲۰۰ میلیون و بالاتر از ۲۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری انجام گرفته هست. در این تحقیق با ۶۹.۰۷۴ نفر از خریداران ۹۷ خودروی سواری که از ۱۷ شرکت عرضه‌کننده خودرو در شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۶ خودرو خریداری کـــرده بودند مصاحبه انجام انجام گرفته هست که نتایج نشان می‌دهد رضایتمندی مشتریان شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۶ در مقایسه با سال ۱۳۹۵ از رانجام گرفت ۱۵ امتیازی برخوردار بوده هست. شایان ذکر هست رضایت مشتریان خریداران خودرو از کانال‌های غیر حتمی خودرو (gray market) در این تحقیق، مورد سنجش قرار نگرفته هست.

نمودار-رضایت-مشتریان
نتایج رضایت مشتریان در شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۶ نشان می‌دهد ۵۷% خودروها نسبت به سال ۱۳۹۵ از رانجام گرفت رضایت مشتریان و ۲۳.۵% با افت رضایت مواجه بوده‌اند. شایان ذکر هست ۱۹.۵% مدل خودروها برای نخستین بار در سال ۱۳۹۶ مورد سنجش قرار گرفته‌اند.

نتایج رضایت مشتریان از کیفیت نخستیه محصول به تفکیک دسته قیمتی
جدول رضایت  مشتریان خودروها
نتایج رضایت مشتریان از کیفیت نخستیه محصول در دسته قیمتی کاهش ۲۵ میلیون تومان

نتایج رضایت مشتریان از کیفیت نخستیه محصول در دسته قیمتی ۵۰-۲۵ میلیون تومان
جدول رضایت  مشتریان خودروها
جدول رضایت  مشتریان خودروها
نتایج رضایت مشتریان از کیفیت نخستیه محصول در دسته قیمتی ۷۵-۵۰ میلیون تومان

نتایج رضایت مشتریان از کیفیت نخستیه محصول در دسته قیمتی ۱۰۰-۷۵ میلیون تومان
جدول رضایت  مشتریان خودروها
نتایج رضایت مشتریان از کیفیت نخستیه محصول در دسته قیمتی ۱۲۵-۱۰۰ میلیون تومان
جدول رضایت  مشتریان خودروها
نتایج رضایت مشتریان از کیفیت نخستیه محصول در دسته قیمتی ۲۰۰-۱۲۵ میلیون تومان
جدول رضایت  مشتریان خودروها
نتایج رضایت مشتریان از کیفیت نخستیه محصول در دسته قیمتی افزایش از ۲۰۰ میلیون تومان
جدول رضایت  مشتریان خودروها

در روزهای گذشته، کمپانی خودروسازی هیوندای اعلام کـــرده بود که محصول جدید خود را در ماه فوریه سال جاری معرفی خواهد کـــرد و سپس در نمایشگاه بین المللی ژنو ۲۰۱۸، به نمایش عمومی و ارائه هشدارات تکمیلی اتومبیل خود می‌پردازد، اما حالا کمپانی خودروسازی هیوندای …

خودروی خودران پلیس؟! دلیلکه نه!

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶اوبرها، تاکسی‌ها و خودروهای حمل‌ونقل خودران در فردا قطعاً وارد خیابان‌ها خواهند انجام گرفت؛ اما این دسته از خودروها تنها خودران هایی نیستند که باید در فردا‌ای نزدیک با آن‌ها روبرو شویم. از نظر فورد در فردا خودروهای پلیس نیز از این دسته خواهند بود.

Ford Police Responder Hybrid Sedan
این خودروساز آمریکایی اختراع جالب‌توجهی را در تابستان سال ۲۰۱۶ و در رابطه با خودروی پلیس خودرانی ثبت کـــرده که به صورت حتم رویداد مربوط به آن در تعداد روز اخیر به بیرون درز کـــرده هست. این حق اختراع شامل خودروی پلیسی هست که می‌تواند با وجود یا عدم وجود افسر پلیس در صندلی راننده عمل کند.


علاوه بر رانندگی خودکار، این خودروی پلیس از هوش مصنوعی به منظور کنترل طیف وسیعی از تجهیزات از جمله دوربین‌ها هستفاده خواهد کـــرد تا خودروهای پرسرعت را تشخیص دهد. اگرچه این عملکـــرد تکمیلاً احساس‌برانگیز هست اما خودروی خودران پلیس همچنین می‌تواند خودروی خلاف‌کار را نیز تعقیب نماید. موضوع جالب اینکه خودرو می‌تواند کنترل اوضاع را به راننده بسپارد و خود به دادن هانجام گرفتارها اکتفا کند.


با این وضعیت صنعت خودرو به یاد فیلم ترمیناتور Skynet می‌افتیم! اما شاید این اتفاق به زودی نیفتد زیرا پایان چیزهایی را که می‌بینیم در حد حق اختراع هستند.


رانندگان هم درباره هستفاده از این تکنولوژی‌های نوظهور تا حدی محتاط خواهند بود. تکنولوژی‌های خودران فعلاً به‌صورت تکمیل توسعه نیافته‌اند و نمی‌توان به‌صورت ۱۰۰ درصد به آن‌ها اعتماد کـــرد.


در هر حال، یک خودروی پلیس مجهز به هوش مصنوعی سؤالات زیادی را به وجود می‌آورد. امیدواریم در فردا نزدیک هم خودروسازان و هم قانون‌گذاران پاسخ این سؤالات را بدهند.

مدیر فیات کرایسلر نقل کرد هست که SUV فراری احتمالا تا سال ۲۰۱۹ آماده خواهد انجام گرفت و سریعترین خودرو در این کلاس خواهد بود. او گفت که ظاهر این خودرو شبیه یک خودروی تعدادمنظوره برای فراری خواهد بود ولی در هر صورت باید تجربه رانندگی با آن مثل یک فراری باانجام گرفت.
در …

پهلوانی از شرق: بررسی هاوال H9 مدل ۲۰۱۸

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

هاوال یکی از سرشناس‌ترین شرکت‌های خودروسازی چین هست که به همراه برندهای زیرمجموعه سایک موتورز نظیر MG و LDV، فکر افزایش فروش محصولات خود در زیادی از بازارها از جمله هسترالیا را در سر می پروراند. اما با توجه به وجود تعدد برندها در بازار هسترالیا، شرکت‌های چینی کار دشواری در پیش رو دارند.

هاوال H9 مدل 2018
شاسی بلند پرچمدار شرکت هاوال به نام H9، در نسخه جدید خود برخی از کهستی‌های ورژن قبلی را ابداًح نموده و به دنبال افزایش سهم خود از بازار هست. اما تایمی که می‌شود با قیمت مشابه، خودروهایی مانند هیوندای سانتافه سطح پایین، مدل‌های پایه کیا سورنتو و نسخه دیزلی میتسوزیادی پاجرو اسپرت را خریداری نمود، چه دلیلی دارد که سراغ یک برند چینی برویم؟!

هاوال H9 مدل 2018
مدل ۲۰۱۸ شاسی بلند H9 با توجه به نظرات مشتریان محلی بازتولید انجام گرفته و دارای برچسب قیمتی ۴۱,۹۹۰ دلار برای نسخه lux و ۴۵,۹۹۰ دلار هسترالیا بابت ورژن نخستتیمیت هست که نسبت به قبل منطقی‌تر به نظر می‌رسند.

هاوال H9 مدل 2018
پیشرانه این خودرو یک موتور ۴ سیلندر دو لیتری توربوشارژ هست که توان خروجی آن از ۲۱۵ اسب بخار به ۲۴۱ اسب بخار رسیده و گشتاور آن با ۲۶ واحد افزایش، به ۳۵۰ نیوتن-متر گسترش یافته هست. این گشتاور به لطف افزایش نسبت تراکم سیلندر به رقم ۱:۱۰، از دور موتور ۱۸۰۰rpm در اختیار راننده قرار می‌گیرد. ظرفیت یدک کشی این خودرو ۲۵۰۰ کیلوگرم بوده و مصرف سوخت آن معادل ۱۰٫۹ لیتر بر صد کیلومتر هست، ۱۰ درصد بهتر از جیپ گرندچروکی.

هاوال H9 مدل 2018
وظیفه انتقال قدرت در این خودرو به گیربکس هشت سرعته اتوماتیک، ساخت ZF آلمان سپرده انجام گرفته که به جای نمونه شش سرعته قبلی به خدمت فراخوانده انجام گرفته هست و دارای حالت دستی و اسپرت به همراه پدل-شیفتر هست.

هاوال H9 مدل 2018
قوای محرکه کار خود را به طرزی قابل احترام انجام می‌دهند و با وجود وخانوم ۲۲۳۰ کیلوگرمی این جانور، تنها زیر ده ثانیه زمان نیاز دارد تا از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد. پاسخگویی پیشرانه معقول هست و قدرت متعادلی را ارائه می‌دهد. H9 یک خودروی شاسی بلند خانوادگی هست که از دیفرانسیل عقب قفل شونده ایتون هستفاده می‌کند. سیستم تعلیق در جلو از نوع جناغی دوبل و در عقب به صورت تعداد اتصاله هست که باعث انجام گرفته تا کنترل بدنه این خودرو در راه مستقیم و همچنین هنگام عبور از پیچ‌ها، شایسته یک کراس اوور شاسی‌بلند نباانجام گرفت.

هستفاده از تایرهای کومهو بر روی رینگ‌های ۱۸ اینچی، سواری آسوده‌تری را فراهم آورده و عبور از شیارهای کوچک را با نرمی افزایشی همراه نموده هست. عملکـــرد فرمان هیدرولیک با سطح مقاومت پایین، باعث سهولت پیچیدن انجام گرفته هست. اما حین عبور از پیچ‌های متوسط ضرباتی در غربیلک فرمان حس می‌شود و صدای لرزش درب کاپوت در عبور از ناهمواری ها آزاردهنده هست.

هاوال H9 مدل 2018
نقطه قوت این خودرو در قابلیت‌های آفرود آن نهفته هست که چه در حالت هستاندارد و چه با کیت تعلیق آیرون-من، قابل تحسین هست. ما با این خودرو موفق انجام گرفتیم از شیبهای ۴۰ درجه بالا برویم، از آبی به عمق نیم متر گذر کنیم و از راه صخره‌ای عبور نماییم.

هاوال H9 مدل 2018
ارتفاع کف آن از سطح زمین برابر ۲۰۶ میلیمتر هست و حالات آفرود مبتنی بر تکنولوژی در این خودرو موجود هستند که شامل حالت‌های set and forget، راه سنگریزه، راه برفی و یا گل آلود، و حالت دنده کشی رنج-کوتاه ۴L، می‌شود. در ضمن هاوال سیستم HDC را برای کاهش افزایش سرعت در سرازیری، ارتقا داده هست. به جرأت می‌توان گفت که این خودرو از نظر آفرود چیزی از رقبای صاحب نام خود کم ندارد.

هاوال H9 مدل 2018
اما نکته ای که نمی‌توان با قطعیت راجع به آن نظر داد، یه دوام این خودرو در بلند مدت مربوط می‌شود و شاید گارانتی پنج ساله آن، تاحدی موجب تسلای خاطر مشتریان H9 شود.

هاوال H9 مدل 2018
در داخل کابین نیز با داشبوردی ساده و بروز مواجه هستیم که از نظر متریال با کابین جیپ گرند چروکی قابل مقایسه هست. اهرم تعویض دنده، سطوح تماس و متریال متضاد به کار رفته در کابین، در سطح قابل قبولی قرار دارند. در پشت غربیلک فرمان نیز یک صفحه بزرگ سرعت سنج دیجیتالی TFT با نشانگر الکترونیکی سرعت وجود دارد.

نسخه پایه H9 به طرز معقولی از تجهیزات و امکانات مختلف غنی انجام گرفته هست. سانروف، حسگرهای جلو و عقب، دوربین دید عقب، نمایشگر نقاط کور، هانجام گرفتار انحراف از راه، هانجام گرفتار ترافیک پشت سر، صفحه نمایشگر لمسی هشت اینچی، راهیاب ماهواره‌ای، سیستم صوتی با ده بلندگو و تهویه با تنظیمات سه گانه، تجهیزات هستاندارد آن هستند. شش ایربگ و قابلیت نصب ایزوفیکس را به آنها اضافه نمایید. همچنین با پرداخت ۴۰۰۰ دلار دیگر می‌توانید از سانروف بزرگتر، صندلی‌های شبه چرمی مجهز به گرمکن و سردکن و ماساژ دومرحله ای، سیستم صوتی اینفینیتی، دلیلغ‌های خانومون و صندلی‌های ردیف سوم با قابلیت تاانجام گرفتن به صورت الکتریکی را بدست آورید.

هاوال H9 مدل 2018

هاوال H9 مدل 2018
عملکـــرد صفحه نمایشگر لمسی معقول هست اما کارکـــردن با منوی آن کمی مشکل هست. اثری هم از کارپلی و اندرویداتو مشاهده نمی‌شود. صندلی‌های عقب بزرگ و آسوده هستند و در بالای آنها دلیلغ مطالعه وجود دارد. تهویه قابل تنظیم نیز موجبات آسایش افزایش سرنشینان عقب را فراهم آورده و دید به بیرون، به واسطه پنجره‌های بزرگ تکمیلا معقول هست. در ضمن صندلی‌های ردیف سوم هم به اندازه کافی جادار بوده و از تهویه برخوردار هستند.

هاوال H9 خودروی نیکویست که هم برای مصارف خانوادگی معقول بوده و هم قابلیت آفرود سطح بالایی ارائه می‌دهد اما با وجود رقبایی نظیر هیوندای و کیا، تصمیم به خرید این خودرو تا حد زیادی مشکل هست و اگر شما عزم خود را برای تصاحب آن جزم نموده‌اید، بهتر هست بدانید که ابداً کار مضحکی انجام نداده‌اید.

هاوال H9 مدل 2018

منبع: caradvice

دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی طرف تو بودم

دسته بندی : موزیک تاریخ : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی طرف تو بودم

♪ باز هم موزیک جدید علی لهراسبی، آهنگ فوق العاده شنیدنی علی لهراسبی بنام طرف تو بودم با متن

شعر : میلاد فلاحی / تنظیم کننده : پدرام آزاد

Download New Song By : Ali Lohrasbi – Tarafe To Boodam With Text And Direct Links In UpMusic

Ali Lohrasbi Tarafe To Boodam دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی طرف تو بودم

متن آهنگ طرف تو بودم علی لهراسبی

♪♪♫♫♪♪♯

طرف تو بودم وقتی حرف پشتت زیاد بود یه دفعه مات موندم وقتی تو گوشم صدات موند
حالمو بد کردی حال تو که بد نیست نه نیست
هی معرفتت این بود میگی تورو یادم نیست با بقیه خوبی عشق تو آدم نیست ♪♪♫♫♪♪♯
رفتی و دیوونت مونده با سر درداش این صورت غمگین ریش سفید کم داشت
♪شعر : میلاد فلاحی ♪
کی وسط دعوا بغلت میکردش کی مث پروانه دور تو میگشت هی
این همه دیوونه کی باهات میمونه جز منه دیوونه منه دیوونه  ♪♪♫♫♪♪♯
کی وسط دعوا بغلت میکردش کی مث پروانه دور تو میگشت هی
این همه دیوونه کی باهات میمونه جز منه دیوونه منه دیوونه
UpMusicTag دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی طرف تو بودم
خوبه حالت رو به راهه زندگیت یا نه من که زندگیم پات رفت
دوری از من ولی مثل قبلا تو دلم جات هست اگه زندگیم پات رفت ♪♪♫♫♪♪♯
کی وسط دعوا بغلت میکردش کی مث پروانه دور تو میگشت هی
این همه دیوونه کی باهات میمونه جز منه دیوونه منه دیوونه
کی وسط دعوا بغلت میکردش کی مث پروانه دور تو میگشت هی ♪♪♫♫♪♪♯
این همه دیوونه کی باهات میمونه جز منه دیوونه منه دیوونه
♪♪♫♫♪♪♯

علی لهراسبی طرف تو بودم

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی طرف تو بودم

قیمت احتمالی هیوندای آزرای جدید در بازار ایران

دسته بندی : صنعت و تکنولوژی تاریخ : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶


کرمان موتور به عنوان نماینده واردات خودروهای هیوندای به کشورمان قصد دارد تا بار دیگر پای آزرا به ایران باز کند.
نسل قبلی هیوندای آزرا به دلیل مواجه با قانون منع واردات خودروهای لوکس در سال ۲۰۱۴ از ورود به بازار ایران باز مانده بود.
معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور با اشاره به ارائه شرایط فروش ویژه دهه فجر این شرکت گفت: درشرایط فروش ویژه دهه فجر که هم اکنون دایر هست امکان خریداری زیاد از ۹۰ درصد از تولیدات شرکت با شرایط متنوع وجود دارد.

حسن اکبری، با بیان این مطلب گفت: در این طرح افزایش خودروهای تولیدی از خانوادهای هیوندای، جک و لیفان با شرایط نقدی و یا اقساطی ارائه انجام گرفته هست.

وی در ادامه با اشاره به داخلی سازی خودروی هیوندای النترا ا و ارائه طرح پیش فروش آن اظهار داشت: هستقبال از پیش فروش النترای داخلی به حدی زیاد بود که ظرفیت فروش آن زیاد سریع تکمیل انجام گرفت و به نوعی در این محصول ما با سونامی فروش روبرو انجام گرفتیم.

هیوندای آزرا

هیوندای آزرا

اکبری همچنین به تحویل نخستین سری از هیوندای اکسنت های تولید داخل در هفته جاری اشاره و تصریح کـــرد: تحویل نخستین سری از اکسنت های تولید داخل در هفته جاری انجام می شود. همچنین بنا داریم تا بعد از داخلی سازی النترا، در فاز دوم داخلی سازی توسان را نیز داشته باشیم که مطابق پلن ریزی های انجام انجام گرفته این اقدام را در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی انجام می دهیم.

وی از ورود هیوندای آزرا جدید در فردا نزدیک به کشور رویداد داد و اضافه کـــرد: این خودرو تا قبل از آغاز سال جدید به طور حتمی در ایران رونمایی و معرفی می شود و بلافاصله پیش فروش آن نیز آغاز خواهد انجام گرفت.

هیوندای آزرا

هیوندای آزرا

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور در پایان در خصوص حضور این شرکت در چهارهمین نمایشگاه خودرو اصفهان خاطر نشان کـــرد: حضور در نمایشگاه به دلیل دریافت مستقیم نظرات آقام برای ما اهمیت ویژه ای دارد. در نمایشگاه خودروی اصفهان علاوه بر نمایش خودروهای هیوندای، خودروی جک جی۴ را نیز به عنوان محصول جدید در معرض نمایش قرار دادیم تا نظرات بازدید کنندگان درباره این خودرو را دریافت کنیم. این نظرات برای ما ارزشمند بوده و در هستراتژی شرکت نیز تاثیر گذار هست.

به نقل مهر و موم فلزی به گرازش از ایران جیب، هیوندای آزرا در مدل ۲۰۱۸ فول ۲۴۰۰ سی سی در بازار امارات حدود ۱۱۰ تا ۱۲۰ هزار درهم قیمت دارد که با توجه به وضعیت تعرفه واردات و بالا بودن نرخ ارز، این خودرو در محدوده ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان در ایران به فروش خواهد رسید.

fghdmhmmd نوشته انجام گرفته:

امروز, ۰۸:۱۷


سلام.ببخشید مزاحم میشم
مدتی هست که بنده مشکل بد روشن انجام گرفتن ماشینم رو دارم(سمند SE مدل ۹۱ با ۹۵۰۰۰ کارکـــرد).به صورت حتم بگم که با تک هستارت روشن نمیشه و اگه هستارت را نگه دارم بلافاصله روشن میشه(هیچتایم به هستارت سوم نمیرسه)

۱-چون فشار بنزین کم بود، بعد از کلی برسی و عوض کـــردن مغزی پمپ و فشارشکن به این نتیجه رسیدم که باید کل پمپ رو عوض کنم(بدنه پلهستیکی پمپ ترک داشت).کل پمپ تعویض انجام گرفت و فشار بنزین نیکو انجام گرفت ولی هنوز مشکل پابرجهست!
۲-سوخانومهای انژکتور شسته انجام گرفته و از لحاظ نشتی بررسی انجام گرفتند، مشکلی نداشتند!
۳-شمع ها با مدل NGK با گپ اصلی (فکر کنم ۰٫۸ یا ۰٫۹) و وایرشمع بوجیکورد تعویض انجام گرفتند!
۴-از جایگاههای مختلف پمپ بنزین، بنزین زدم!
۵-صافی بنزین و فیلتر هوا هر ۵۰۰۰ تا عوض میشه و تازه عوض کـــردم!

همه کارهای بالا را انجام دادم ولی باز هم مشکلم حل نانجام گرفته. به نظرتون مشکل کجهست؟
آیا مشکل از فشنگی آب هستش یا کاتالیست؟(هیچکدوم تا الان تعویض نانجام گرفتن)به صورت حتم هستپر هم از همین مدلهای چینیه.

نمیتونم دقیق بگم که فقط تایمی ماشین سرده این اتفاق میفته.چون بعضی تایمها صبحا با تک هستارت روشن میشه و بعضی تایمهای دیگه نه.همینطور تایمی ماشین گرمه بعضی تایمها با تک هستارت روشن میشه و بعضی تایمها نه!!!!

ممکنه تو این زمینه راهنمایی بفرمایید

درودبرشما-ابتدانوک شمعهارابررسی نمائید به این صورت که نخست صبح قبل ازهستارت،شمعهارابازکنیدویک دستمال کاغذی رابانوک شمعهامماس کنیدبایستی تکمیلا خشک باشند.
آزمایش بعدی برق دزدی وایرشمعهارابا آب پاش ویااهم مترکنترل نمائید.
آزمایش بعدی با ولتمترولتاژ خاموش وروشن باتری را کنترل نمائید.خاموش۱۲٫۸ وروشن۱۴٫۴ولت بایدباانجام گرفت. :grin: